2013. jún. 18. 10:44
1/1 BKRS válasza:
Az integráljának 1-nek kell lenni.
∫[1-2] (a/x)³ dx = [1 - 2] -a³/2x^2 = -a/2*4 +a/2= 3a/8
3a/8=1
a=8/3
Számolj utána, hajlamos vagyok elszamolásra.