Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene matekból?...

Valaki segítene matekból? (Nagyon fontos! ) Holnapra kell.

Figyelt kérdés

[link]

Tudom, hogy hamarabb ki kellett volna írnom de most gépezek... Valaki megpróbál nekem segíteni?



2013. szept. 5. 00:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Muszáj volt kiírnod? Eddig mit csináltál? Amúgy mit kell ezen segíteni? Megoldani helyetted nem fogja senki, de ha van konkrét kérdésed, ki vele!
2013. szept. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát valaki biztos segít. Én nem tudom megcsinálni.
2013. szept. 5. 00:49
 3/11 anonim ***** válasza:

A rangsorban a legerősebb a zárójel, utána jön az osztás-szorzás balról jobbra, majd az összeadás-kivonás szintén balról jobbra.

Már tudsz mindent, lehet gyakorolni, és majd leellenőrizzük! Időnk lesz rá, hisz ha holnapra kell, az péntek, így van még egy teljes napod.

2013. szept. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, csütörtökre kell, reggelre.
2013. szept. 5. 01:13
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor állj neki, és ne óbégass. Elmondták mik a szabályok, ha 2. osztályban nem tanultad volna meg.

Egyébként ott van az Office csomagból az Excel táblázatkezelő, meg internetes helyek, ahol csak beírod a feladatot, és megkapod az eredményt.

Várjak még a te számításaidra, hogy leellenőrizzem?

2013. szept. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen:)
2013. szept. 5. 01:23
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]

De van egy olyan érzésem, hogy egy se jó:D

2013. szept. 5. 01:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Huhh, itt komoly gondok vannak, pedig van lépés ami jó.

1.) 7-2=5 és nem 7

2.) 2*3=6 és nem 2

3.) - 25 kell +25 helyett, mert először a zárójelben levő -t négyzetre emelve lesz +, és az előtte levő -szal végül -.

4.) -15-21=-36.

A hatványozások jók, meg a többi előjel is.

2013. szept. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy figyelmetlenségi gondok. De hát ebben az órában, ha az agyad helyében lennék, rég aludnék. Amúgy gratulálok, hogy nekiálltál ügyesen megoldani. Gyakorolj többet, s menni fog.
2013. szept. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy nem egészen értem az írásod, és homályos is a kép. Szóval nézd át figyelmesen!
2013. szept. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!