Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki le tudná fordítani...

Valaki le tudná fordítani ezeket a mondatokat spanyolra?

Figyelt kérdés

Ha valaki lefordítaná nekem ezt az öt mondatot, azt nagyon megköszönném. A fordító nem jól fordítja ezért egy olyan valaki fordítsa le nekem aki tud is spanyolul.

Itt vannak a kérdések:

Ő Debrecenből jött, Debrecenből való.

Mi spanyolt tanulunk.

Mi jól beszélünk spanyolul.

De nem beszélünk oroszul.

A spanyol sportolók híresek.


2013. szept. 29. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
De ha az házi, akkor legalább meg kéne próbálkoznod vele, nem? Utána szívesen átnézem neked.
2013. szept. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából 11 mondat volt és már 6-ot lefordítottam. Ezek viszont kifogtak rajtam. Légyszives fordítsd le nekem.
2013. szept. 29. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Most idehívom a gyerekem, aki 1 hónapja tanul spanyolt, kíváncsi vagyok, ő boldogul-e velük. Ha igen, akkor nem hiszem el, hogy neked ne futná legalább egy kísérletre.
2013. szept. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is egy hónapja tanulom csak a tanár értelmetlenül magyaráz és ordibál egyfolytában és még el sem magyarázza. Ha le tudod fordítani akkor fordítsd le légyszives, mert fontos, és nem hülyeségből írtam ki. Köszönöm.:)
2013. szept. 29. 16:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó, annyit segítek, hogy leírom az igéket. A ragozással remélem boldogulsz. De fenntartom, hogy ha látom, hogy megpróbálod, akkor segítek többet is.

1 ser (de)

2 estudiar

3-4 hablar

5 ser

2013. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Es de Debrecen.

Estudiamos espanol.

Hablamos bien espanol.

Pero no hablamos ruso.

Los deportistas espanoles son famosos.

2013. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!