Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fizika házi! Tudnátok segíteni?

Fizika házi! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Ma az volt a házi fizikából, hogy egy ötösért eszperente nyelven írjuk le ezeket:

-Newton I. törvénye (Minden test nyugalomban marad vagy egyenes pályán egyenletesen mozog mindaddig, míg környezete meg nem változtatja mozgásállapotát.)

-Minél nagyobb egy test tömege, annál nagyobb s tehetetlensége

-Hirtelen induló mozgólépcsőn hanyatt estem.


Valaki? :'D jövő szombatig kéne a megoldás!



2013. nov. 22. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Menden test nyegelemben mered vegy egyenes pelyen egyenletesen mezeg mendeddeg, meg kernyezete meg nem velteztetje mezgesellepetet.
2013. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

szellemes ;) lehet hogy ez lesz a megoldás, csak a tanár szivat minket, mert már párszor kérdezett olyan kérdéseket, amik bonyolultnak tűntek, aztán a fejünket fogtuk, hogyy "jesszus,ezt nem sejtettem?!" tehát azért köszi.. xD

de még elfogadok lehetséges dolgokat!!

2013. nov. 22. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok.

Kérdező! Te nem ismered az internetet? Van ott egy keresési lehetőség, pl. google.

[link]

2013. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csakhogy a tanár azt mondta, hogy google-ről tilos keresni,mert úgy is meg fogja látni úgyis... ezért "egyedibbnek" találtam a gyakorikérdéseket, hátha van pár értelmes ember, aki jobbat is tud...
2013. nov. 22. 21:23
 5/8 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok

"van pár értelmes ember"

Köszi a dicséretet! :)

2013. nov. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
haha, nincs mit ;D
2013. nov. 22. 21:29
 7/8 Tom Benko ***** válasza:
Egy test sem rezzen, melyre nem vetnek hevet, mely elrettené menetét.
2013. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ez ötletes! köszönöm! :)
2013. nov. 23. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!