Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki tud olyat, hogy mikulás...

Valaki tud olyat, hogy mikulásnapra kell egy vers és olyan verset írni? (Részletek lent! )

Figyelt kérdés

Amatőr kell mindenféleképpen. :) Még pedig olyan, hogy az osztállyal rendezünk minden évben egy mikulás-bulit és neveket húzunk, hogy kit ajándékozzunk meg. Nos ez ugye titok, nem lehet senkinek elmondani. Biztos hallottatok már ilyenről.:) És egy kb 1 versszakos kis izé kellene, ami kb 4 soros. Olyan, hogy egy lányt húztam és róla kell egy olyan rímelős versféle, amiből kitalálják hogy ki az. Nos a tulajdonságok benne a legfontosabbak, tudom hogy nem ismeritek a lányt. Szóval pl. legyenek a tulajdonságok a következők: okos, barna hajú, magas, vékony, csendes és nem annyira a barátom. Második osztályban jött hozzánk.


Tudom, hogy így nem könnyű. De valaki segítene?:/



2013. dec. 1. 15:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!