Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az érettségi elnöknek meglehet...

Az érettségi elnöknek meglehet mondani a véleményünket róla, mikor már átadta a bizonyítványt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, amikor már lement a szóbeli és ott állunk már, le vannak nyomtatva már csak ki kell osztani? Ugye akkor ő már nem bírálhatja felül, nincs olyan, hogy áthúzom?
2014. máj. 8. 20:54
1 2 3
 1/24 LiEli ***** válasza:
100%

Nincs olyan, de mivel már leérettségiztél, minden bizonnyal betöltötted a 18-at. Viselkedj felnőttként, és ne szólj be tiszteletlenül az idősebbeknek, akkor sem, ha ő bunkón viselkedett. Hagyd annyiban.

"Keep calm and give a shit."

2014. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megváltoztatni a beírt jegyeket, de nem értem: milyen véleményedet akarod megmondani az elnöknek?
2014. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Eh, legyél tökös és mond meg neki a magadét biziosztás előtt xD Ez kicsit olyan, hogy "Akkor megkaptam a bizonyítványt? Tuti? Nem vehetik el? Tuti? AKKOR ROHADJ MEG!" xD
2014. máj. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 LiEli ***** válasza:
22%

Az olyan emberek miatt, mint a harmadik válaszoló süllyed mélyebbre a társadalmi norma. Minek a balhé?

A mai fiatalok viselkedése olyan vulgáris, hozzáteszem feleslegesen.

2014. máj. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nem az, én tényleg mindig normális és tisztelettudó vagyok, nem szoktam így viselkedni.

De ma nagyon nagyon izgultam és rossz választ írtam be az egyikhez angolból, de utána én is észrevettem és egyből javítottam is. De megkérdeztem tőle, hogy el lehet e fogadni a javítást úgy, hogy a szürke négyzet mellé írtam(amibe a Tanárnő ír) és erre mondta, hogy igen. De aztán visszajött és megnézte, hogy mi írtam a négyzetbe elsőnek rosszul és ennyit mondott:

" Maga aztán egy igazi nagy lúzer, gratulálok, hogy idáig is eljutott, ne aggódjon ennél tovább nem fog"

Nagyon szemétkedett mindenkivel, de nem bírom megállni, hogy ne mondjam majd meg neki.

Kb 40 éves, elvált volt, ez biztos, mert úgy mutatkozott be: XX vagyok, nem kedvelésből jöttem ide, nem ismerem magukat és nem is akarom, magamról annyit, hogy elvált vagyok, szóval nem sajnálgatok senkit se ha nem tudja, de megkérek mindenkit hogy ne hozzon kellemetlen helyzetbe és ne próbáljon puskázni"

Ennyi volt, aztán mikor a listening volt, többen kérték, hogy vegye lejjebb a hangerőt, mert recseg: " Talán reggel mosni kellett volna fület"

Most szerintetek ez normális? Így megalázni engem, ráadásul idegenek között??

2014. máj. 8. 21:10
 6/24 LiEli ***** válasza:
77%

Amit tett az tényleg nem szép.

De hidd el, nem érsz vele sokat, ha neki állsz vitatkozni. Csak buta emberek vulgárisak. Te intelligensnek tűnsz. Használd ki. Szólj oda valami frappánsat, de ne olyat amibe bárki is bele tudna kötni. Hidd el, szépen is el lehet küldeni az embert melegebb éghajlatra, és az még rosszabbul is esik a másiknak.

2014. máj. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De mit mondjak? Én nem akarok bunkónak tűnni, mert tisztelem az embereket és tudom, hogy az elnöknek nagyon sok kitartásán és szorgalmán múlt, hogy ilyen okos ember váljon belőle. De azért ez sok, attól,mert engem nem csak a jegyek érdekelnek meg a tanulás, hanem számomra az érzelmek, a család, barátok, párkapcsolat is fontos, azért miért lettem lehülyézve? Én amúgy ilyen érzékenyebb vagyok, ezek kattogok egész nap, de az a stílus az nagyon bennem maradt és nem tudok ettől szabadulni, míg nem adom ki magamból? Mit tegyek?
2014. máj. 8. 21:26
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te baromira el vagy tévedve, és elhamarkodottan nyilvánítasz véleményt. Ugyanis szinte biztos vagyok benne, hogy még nem is találkoztál az elnökkel. Akivel dolgod volt, az a felügyelő tanár, aki tényleg bunkó volt, de ezért nem az elnöknek kell megmondanod a véleményedet. Egy elnök igen ritkán jelenik meg az írásbelin, de ha igen, akkor csak benéz az igazgató vagy egy helyettes társaságában, megnézi, hogy szabályszerű-e a lebonyolítás, és egyáltalán nem áll neki társalogni meg tanácsokat adni a vizsgázóknak, a hangerőhöz meg végképp semmi köze, nem is nyúlhat a lejátszóhoz.
2014. máj. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ez a történet, amit leírtál, extrém módon bizarr, mondhatni hihetetlen. Érettségi elnök így nem viselkedik.
2014. máj. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
37%

Az elnök valószínűleg nem is ismeri azt az embert (felügyelő tanárt), aki ott volt nálatok az írásbelin

Szóval neki aztán hiába mondod

2014. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!