Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SOS! Szénhidrát/Fehérje házi...

SOS! Szénhidrát/Fehérje házi dolgozat!? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Osztályozó vizsgákra készülök és teljesen kiment a fejemből hogy kémiából is kell házi dolgozatot írnom. Konkrétan a kidolgozott tételről lenne szó! 05.29 14:30 ig kéne, hogy még be tudjam vinni délután! Ha valaki össze szedetten és átláthatóan át tudná küldeni annak örök hálám!

Szombathelyi vagyok és 10. es!

ui: Próbáltam összedobni gyorsan valamit de ez esélytelen! vagy túl 'butítva' írom le vagy túl komplikálom.. és egy átlátható kidolgozott tétel pedig neten nincs fent!

Légyszi valaki segítsen!



2014. máj. 29. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de kizárt dolog, hogy valaki helyetted meg fog írni egy komplett házi dolgozatot/esszét.

A legegyszerűbb az lesz, ha a wikipédiáról összeollózol valamit.

[link]

[link]

2014. máj. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazság szerint arra gondoltam hogy akinek még megvan, pdf be vagy akárhogy elküldené és kicsit átfogalmaznám..

wikiről nem lehet megcsinálni, hisz amiket ott írnak..:D csontból egyest kapnék!

2014. máj. 29. 12:52
 3/3 anonim ***** válasza:

És milyen csontból egyest kapni? Nem hallottam még ilyen kifejezést. :P

Amúgy, akkor ollózásra fel!

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. máj. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!