Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valakinek valami jó ötlet?...

Why007 kérdése:

Valakinek valami jó ötlet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Biológiára kaptam egy olyan házi feladatot, hogy egy állat helyébe kell magamat képzelni, és leírni milyen lehet.

Szóval, próbálkoztam, de szerintem borzalmas lett. Esetleg valami ötlet?

A lényeg, hogy HUMOROS legyen. Lehetnek benne kitalált dolgok is.

Vannak témák (de nem kötelező ezekből választani): Utam az egérlyukba, Amiről a ponty kopoltyúja vallott, A rókalyuk meglepetései, Mit mesélt a kis földigiliszta, Kutatóút a csigaházba..

Fontos lenne, ezzel szeretnék javítani a jegyemen. Holnapra kellene.

Előre is köszönöm!



2014. máj. 29. 18:33
 1/2 Bugya Péter ***** válasza:

tetű tetű hátán?

Szívós jószág a fejtetű (pediculus humanus capitis). Jóval a ruhatetű (pediculus humanus corporis) előtt, több tízezer éve kezdte meg a hosszú hajúak boldogítását. Az első írásos dokumentum Egyiptomból származik, időszámításunk előtt 16-ban született, és annak a főzetnek a leírását tartalmazza, amellyel védekezni próbáltak ellene. Itt, Észak-Amerikában is találtak már olyan múmiát egy korai temetkezőhelyen, amelyen csak úgy hemzsegtek az egykorvolt tetvek korpa-szerű serkéi

2014. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, végül beugrott egy jó ötlet. :)
2014. aug. 24. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!