Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Olvastátok a 14 karátos autót?

Olvastátok a 14 karátos autót?

Figyelt kérdés
Kötelező olvasmánynak a 14 karátos autót kaptuk és az egyik kérdés így szól:Milyen tervei voltak a rablóknak az autó ellopására? Na én itt elvesztem.. A szereplőket tudom,és a lényeget is,hiszen elolvastam,de a sok tervnél elvesztem,és már nagyon összekutyulok mindent. Tudtok segíteni? Előre is köszönöm!

2014. aug. 9. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keresd ki a könyvben az adott részt, majd kukkants bele! Mivel olvastad úgyis eszedbe fog jutni a lényeg.
2014. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezzel nem kaptam sok segítséget!!! Ha valaki már arra használja az idejét,hogy választ ír nekem,azt kérem,hogy használható legyen! Köszönöm!
2014. aug. 10. 12:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha már nem segítettél,elárulod,hogy melyik részben van. Úgy értem ott kezdődik amikor Gorcsev elmegy a Texas vendéglőbe,vagy még az előtt?
2014. aug. 22. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!