Hogyan oldjam meg ezt a 1848-49-es töri esszé feladatot?

Figyelt kérdés

Feladat:

mutassa be, hogy a nemzetközi pol-i helyzet megváltozásának milyen szerepe volt a magyar sz.harc leverésében!


Szempontok:

A Habsburg B. nemzetközi helyzete 1848-49-ben

A Habsburg ház és Mo. viszonya

A katonai erőviszonyok megváltozása 1849 nyarára


Ha valaki segítene nekem ezt kidolgozni, linkelne nekem valamilyen internetes oldalt, vagy egyebek, azt nagyon-nagyon megköszönném!!!!



2014. okt. 31. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Talán egy történelemkönyv??

Bocsi, de hogy akarsz érettségizni, ha a google keresőt sem tudod használni önállóan??

2014. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bocsi, de miért aggódsz Te az én fejlődésem miatt????

Valószínű, azért nyávogok már itt, mert mindenhol annyi féle anyagot találtam róla, hogy azt se tudjam, hová kapjam a fejem. Úgy bírom, h itt állandóan csak a kötözködés megy! Kérdezek valamit, ha nincs rá válaszod, akkor yne is írj inkább semmit! Különben is: miért lenne akár baj az, ha meg szeretném könnyebbíteni a dolgom, hogy kiírok ide egy kérdést, és valaki, aki esetleg segítőkész és megvan már neki, elküldi nekem??? Attól mert egyszer a könnyebbik utat választom, nem jelenti azt, hogy egy hülye vagyok, és nem bírok esszét írni, vagy nem tudom használni a könyvet! De ha szerintem gyengeség segítséget kérni, mert valaki nem talál egy anyagot, akkor ásd el magad!

2014. okt. 31. 16:06
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem gyengeség, hanem lustaság. Amúgy meg döntsd már el, túl sok anyagot találtál, vagy nem találtál anyagot. Csak mert összevissza beszélsz.
2014. okt. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lustaság, az...

Lehet, hogy pont volt más egyéb dolgom ma, és jó lenne legalább egy esszé-írásnyi időt megspórolni, ha LEHET! Hisz bőven elég lesz megtanulni.

De Te biztos jobban tudod ... Te jobban látod a dolgokat ... Te jobban ismersz engem ... és Te biztos nem így csinálnád a helyemben!!! Pusszantás!!!

Az első mondatom meg csak szarkazmus volt, csókolom!!!

2014. okt. 31. 16:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azalatt az idő alatt amit itt töltesz/töltöttél, már régen kész lehetnél. Én már csak tudom, júniusban lettem túl a középiskolán. Hidd el, rohadtul nem nehéz egy ilyet összeollózni.


Amúgy meg: töltsd le egy kidolgozott tételt. Abban benne van.

2014. okt. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jobban tudom, képzeld. Téged nem ismerlek, egy szóval sem mondtam ilyet, és ahogyan itt megmutatkozol, nem is szeretnélek ismerni.
2014. okt. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Hülyeségeket kérdezel és írsz mindenhova! Szerintem aki az internet segítségével nem tud írni egy esszét történelemből, akkor az hagyja is ott az iskolát és le se érettségizzen! Millió könyv van a Habsburg Birodalomról, az O.M.M.-ről és Magyarországról is. De ha a google tényleg nem tud neked segíteni, akkor barátom inkább hagyd is, és kérd az 1-est!


Szép napot! :)

2014. dec. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okika! :D
2014. dec. 27. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!