Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » IRODALOM! Fontos! Vörösmarty...

IRODALOM! Fontos! Vörösmarty Mihály Késő vágy c. művénél mi a cím elemzése?

Figyelt kérdés
Mármint mint jelent a cím?
2010. febr. 18. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Az egy dolog, ha egy kölyök nem hajlandó elolvasni a Háború és békét.. De hogy még egy szerencsétlen verset sem, ami töredéke egy regénynek... Ne legyél már ahhoz is lusta,hogy rákeress neten, ha már el nem olvastad!
2010. febr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Te aztán tuskó vagy a javából! Képzeld el, már vagy 20x elolvastam, de nem találtam megfelelő szavakat a cím elemzéséhez. Késő vágy, neked eszedbe jut erről bármi is?!

Amúgy beírtam keresőbe kidobott vagy 1200 találatot és 1,5 órán keresztül kerestem, de nem találtam, aztán egyik ismerősöm küldött egy linket és azon megtaláltam. Amúgy ez jó.. Oltani próbálsz, nagynak hiszed magad, de segíteni azt aztán minek. Na ha ekkora a szád, akkor gyerünk elemezd! Itt segíteni kéne nem arcoskodni.

2010. febr. 23. 20:21
 3/3 anonim válasza:
Szerkezetileg hiányos, egy álomról szól. És tudom hogy már eltelt pár év a kérdés feltétele után de ha valaki idetévene és neki is ez lenne a kérdése, akkor itt a válasz! ;)
2016. ápr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!