Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » "People and the media" angol...

"People and the media" angol esszé. De mit írjak? :S

Figyelt kérdés
Angolra kell írnom egy kb. 200 szavas esszét az említett címmel. De nem tudom, hogy kezdjek hozzá és mit írjak bele :S
2010. febr. 23. 18:21
 1/3 anonim válasza:
Írd le hogy milyen reklámok vannak, milyen hatással vannak az emberekre a reklámok, egy-két film, tv műsor. Mivel médiáról van szó beleveheted a sztárokat, nah róluk és velük kapcsolatban rengeteg mindent lehet írni. Nem arra gondolok hogy válassz ki egyet és írd le hogy milyen, hanem hogy pl mostanában a színésznők/énekesnők az ideálok, rájuk akar mindenki hasonlítani, főleg az alakjukat irigylik, pedig mindenki jó lenne úgy ahogy van, de hát ilyen a média. Valami ilyesmit írj :D Legalábbis én ilyet írnék. Remélem tudtam valamennyit segíteni. Sok sikert!
2010. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!!!!!!!! :)
2010. febr. 23. 18:33
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok!


Szívesen segítek bárkinek dolgozatírásban, esszékben, témák kidolgozásában, stb. magyar és angol nyelven is! Ha nehezen jutsz egyről a kettőre a fogalmazásokkal, házikkal, keress meg! :)


Itt minden fontosat megtudhatsz: debrangoltanar.com


Köszönöm!

debra

2011. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!