Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki esetleg tudná 6-8...

Valaki esetleg tudná 6-8 mondatban jellemezni Bélyi Veronkát /Szent Péter esernyője/?

Figyelt kérdés
Hiába olvastam el többször is, nem nagyon kötött le, és nem emlékszem.

2015. máj. 18. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Főszereplőre, hogy lehet nem emlékezni? Legalább légy őszinte, hogy nem olvastad el.


[link]

"Bélyi Veronkát kétéves korában ismerjük meg. Később már csak akkor találkozunk vele, mikor felserdült lány. Naiv, szemérmes, angyali teremtésnek ábrázolja a mű, aki még a macska előtt is szégyell átöltözni. Wibra Gyuri udvarlása, a benne is ébredező szerelem teszi őt felnőtté. Kulcsfon­tosságú, hogy a regény végén megbocsát Gyurinak, és sértettségén is felülemelkedve igent mond."



Egyébként nem olyan rossz a sztori, nézd meg a filmet legalább.

https://www.youtube.com/watch?v=o4fgoQEI-eg

2015. máj. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Csak a 30. oldalig jutottam el, nem nagyon kötött le. A filmet viszont megnezem
2015. máj. 18. 18:47
 3/3 weblapin245 válasza:
Én a 150-dik oldalon járok, de idáig nagyon tetszik csak ajánlami tudom remek mű lett!
2016. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!