Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki írna 2-3 mondatot...

Valaki írna 2-3 mondatot ezekről az emberekről? Javarészt reformkorral kapcsolatban. Kossuth Lajos, Deák Ferenc, Széchenyi István, Wesselényi Miklós, Bem József, Görgei Artúr, Petőfi Sándor, Batthyány Lajos.

Figyelt kérdés
Már régen tanultuk a reformkort, most pedig a tanár mondta hogy holnap ebből kell felelnem. Tudom nem kis kérés, de nagyon hálás lennék, és órákkal hamarabb le tudnék feküdni. :)
2015. okt. 13. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
:D :D ugye csak viccelsz? :D
2015. okt. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bemondta az unalmast a google?
2015. okt. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Bár a kérdés régi és nem aktuális, pusztán kíváncsiságból én is elolvastam volna azt a 2-3 mondatot erről a pár emberről, mert érdekelt volna, és már régen tanultam. Aki eleve ezzel foglalkozik, és érdekli a téma, nyilván jobban le tudja írni 2-3 mondatban a legfontosabbakat, és szívesen le is írná/írta volna.

Ehhez képest a google és egyéb elmés válaszok teljesen értelmetlenek. Ha valaki megnyitja a kérdést évekkel később, semmi információt nem kap az ilyen válaszokból. Ráguglizni meg nyilván nem fogok most arra, amibe véletlen botlottam az oldalon. Különben is, az előbb futottam át 10 cikket a Wikipédián érdeklődésből.

2016. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!