Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Projektet kell csinálnom...

Projektet kell csinálnom angolul valamilyen művészet témájú dologról. Miről/ kiről beszéljek?

Figyelt kérdés

5-7 percet kell beszélnem, a lehető legkevesebb új/idegen szó használatával.

Lehet akár egy író. egy festmény egy szobor egy színész.

Nem szeretném hogy unalmas legyen, ezért valami egyszerű, de érdekes dolgot szeretnék.

Van javaslatotok?


2016. jan. 26. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Én valószínűleg ezt a témát választanám:

[link]

Nagyon sok, érdekes szemléltető anyag van hozzá. Például:

[link]

2016. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én Matthew perry-t választanám és a szituációs komédiákról mesélnék, mitől dobják fel egy ember napját egy nehéz nap végén. Szeretek nevetni. Lehet bevágni jóbarátok vicces helyzeteket, és lehet mesélni arról, hogy a nevetés milyen jótékony hatással van az ember testére, lelkére. (még a székrekedést is megoldja :D, hallgasd meg a Pszichofitness előadást Bagdy Emőkétől :)).

A hallgatóságot is jobban leköti valami, ami vicces, mint ami unalmas vagy túl komoly, szerintem.

2016. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!