Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » El olvassta valaki a "Szent...

El olvassta valaki a "Szent Péter esernyő" regényt (Mikszáth Kálmán )? . Ha igen akkor miért ajánlanod ezt a regényt?

Figyelt kérdés
2016. máj. 9. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Elolvastam,és azt kell mondjam,hogy nem, Szent Péter nem egy esernyő. :D

Szent Péter esernyője,a címével ellentétben érdekes kis regény,olyan kis mini-krimi. Nekem tetszett. Olvasd el,hátha neked is tetszik! :-)

2016. máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a házi mi? Feltételezem igen, olvasni meg büdös. Azért ajánlom mert jó, bővebb infót a könyvben találsz.
2016. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Azert ajanlom, mert igen pontosan leirja az esernyokeszito szakma elonyeit-hatranyait. Mikszath segitsegevel beleelheted magad egy esernyo eletebe, aterezheted a motivacioit, az erzeseit.
2016. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is olvastam, nagyon érdekes, szövevényes történet.
2016. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert 14-20 éves korom között végigolvastam a magyar és világirodalom főbb műveit (legalább is azokat, amiken nem aludtam el az első 10 perc után) és Mikszáth regényei, kisregényei szépen mutatják be a 19. sz utolsó harmadának magyar valóságát regényes formában is.
2016. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!