Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene angol esszé...

Valaki segítene angol esszé írásban? Nagyon hálás lennék!

Figyelt kérdés

You have been asked to write a short essay about the use of computers in school and education. Write your essay with reference the following points:

 What are computers used for in your school/college?

 What are the benefits for students to use computers in school/education?

 Where do we see computers being used in your daily lives?

 How important is computer knowledge; and being able to use one in today’s workplace?


Write your essay here (about 200 words)

Schools and colleges have advanced so far technologically that almost every student has acces to a computer, whether to take notes in class, do their homework, or do research on the Internet.


2010. ápr. 27. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs sok különbség mintha magyarul írnál egy esszét. Egyetlen különbség az hogy angolban a bekezdéseket máshogy jelzed.

Erről a témáról meg aztán lehet rizsázni rendesen.

2010. ápr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia 9:20-as!


Tudom, csak az a baj, hogy már kijöttem a gyakorlatból meg amúgy sem megy nekem ez az esszé írás!


Rizsázni meg pláne nem tudok... :(


Ha van egy kis időd, nem tudnál segíteni nekem!

Ha csak magyarul is, az is sokat segítene!


Kössziii

2010. ápr. 28. 15:18
 3/3 anonim válasza:

Én tudok egy csajt, aki vállal ilyet és elég jól tolja.

A címe debrangoltanar.com, nézd meg!

2011. jún. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!