Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen fogalmazást irjak arra...

Milyen fogalmazást irjak arra a cimre, hogy gimnazista lettem es emlékezésnek kell hogy legyen?

Figyelt kérdés

2017. jan. 4. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt ugye vagod, hogy nekunk nincsenek a te emlekeidbol?
2017. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia !

Kezdheted azzal, hogy minden vágyad az volt, hogy.....gimnáziumba felvételt nyerj, mert nagyon sok jót hallottál róla.

A korábbi általános iskoládban feletted járó ismerőseid közül is tanulnak itt néhányan, nem fogod olyan egyedül érezni magad elsősként.

És akkor néhány emlékezés...

Nagyon készültél arra, hogy a nyolcadikos félévi bizonyítványod jó legyen, sokat tanultál.

Izgalommal vártad az írásbeli felvételit, majd a felvételi beszélgetést.

Szüleid is támogattak az elhatározásodban, hogy ebbe a gimnáziumba menj továbbtanulni.

Korábban, több középiskolába is elmentél a nyílt napokra, hogy tájékozódj.

Barátoddal./barátnőddel együtt készültetek a nagy megmérettetésre, de ő végül mégis más gimnáziumba került.

Az ő felvételi eredményei nem voltak túl jók, ezt nagyon sajnáltad, mert szerettetek volna együtt maradni, tanulni, készülni az órákra még négy évig, mint eddig.


Írtam pár ötletet, ahogyan előttem is válaszolta valaki, nem ismerhetjük a személyes élményeidet, emlékeidet, amelyek az iskola választáshoz kötnek, de ennek alapján talán el tudsz indulni.

2017. jan. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!