Hogy kell kiszamolni a köböt?


2017. jan. 19. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
x*x*x
2017. jan. 19. 18:35
 2/2 anonim ***** válasza:

Kétszer megszorzod önmagával a számot, a köb a harmadik hatványt jelenti.


Pl. ha a szám n, akkor n^3=n*n*n=n a köbön

2017. jan. 19. 18:57