Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » S. O. S Lefordítja valaki...

S. O. S Lefordítja valaki nekem ezt német nyelvre? (lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyok a telefonok ellen, de úgy gondolom, hogy mobiltelefon nélkül vagy kevesebb mobiltelefonozással jobb lehetne az életünk. Én is és még sokan mások rengeteget használjuk a telefonunkat, ami nem jó, mert elhanyagoljuk a kapcsolatainkat. Nehéz elképzelnem az életem telefon nélkül, mert már nagyon hozzám nőtt, talán függő is vagyok, de mégis úgy gondolom, letudnék élni egy életet telefon nélkül.

2017. jan. 19. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ich bin nicht gegen Telefone, aber ich denke, dass unser Leben ohne Mobiltelefone bzw. mit weniger Telefonieren besser sein könnte. Ich und auch andere benutzen unser Handy sehr oft, was nicht gut ist, denn durch sie vernachlaessigen wir unsere Beziehungen. Es fällt mir schwer mei nLeben ohne Telefon vorzustellen, da ich mich schon sehr daren gewöhnt habe, vielleicht bin ich auch abhängig, trotzdem denke ich, dass ich mein Leben auch ohne Telefon zu Ende leben könnte-
2017. jan. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!