Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az I. világháborúban milyen...

Az I. világháborúban milyen posztot töltenétek be?

Figyelt kérdés

Milyenik oldalon lennétek és mit csinálnátok?Pl: katona,korházi orvos,vezető stb.És hogy írntok le körülötetek lévő dolgokat,eseményeket?..

Pls. segítsen vki ihletet szerválni..köszi előre is!


2010. máj. 16. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Temetkezési vállalkozó
2010. máj. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tábori orvos voltam valahol a japán fronton. 1915-ben első magyar orvosként felkértek egy híres kórház vezetésére. Nemzetközi hírnevemnek köszönhetően saját magam választottam ki az ápolónőket, akik a korukat jóval megelőző uniformisban dolgoznak a kezem alá. Maga a kórház egy csendes helyen állt, megnyugtató távolban a háború zajától. A történet akkor vett nem várt fordulatot, amikor egy teljes leánykollégium kért és kapott menedéket a kórház mellett álló szanatóriumban, amit jóbarátom Yoshikawa professzor úr vezetett. Az elkövetkező 4-5 év történéseit kiadtam egy novelláskötetben, ami hála a fülledt erotikát kedvelő amerikai olvasóknak hamar siker lett, főúri megélhetést biztosítva nekem 1949-ben bekötvetkező halálomig.
2010. máj. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

elsőnek annyit ,hogy nagy szellemes..

utolsónak meg megköszönöm a jó választ..ismétlés anyag szal terjedelmesebben kell nekem elírni szal jól jött a hosszabb beszámoló még 1x kössssz!



még valaki? várom a jobbnál jobb ötleteket:P:)))

2010. máj. 16. 17:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Zsidó bankár!

Pénzelném mindkét harcoló felet a háború után meg visszakapom pénzt + 50 évig kapnám a kamatokat amivel megtízszerezem a kiinduló pénzemet. A béke tárgyalásoknál meg háttérből irányítanám a dolgokat érdekeimnek megfelelően és mindenre amire tudom rátenném a kezemet.

A körülöttem lévő események meg úgy néznének ki mint Donald kacsa amikor fürdik a pénzben csak ebben az esetben én lennék a Donald kacsa

2010. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Budapesti gyermekes nő lennék. Vagy nagyon tanyasi gyermekes nő.

De komolyan!

Azért olyan jó dolga az I. Világháborúban más országnak nem volt mint magyarországnak! Bp-t alig bombázták. És még kaját is lehetet kapni. Tanyán meg az ember megtermelte magának a dolgokat. Gyereket két okból kelletek volna: segítenek. és megsajnálják őket. Gondoljatok bele: egy házas anyukának sokkal többen akarnak segíteni mint egy 50-es egyedülélő férfinak. Hogy melyk oldalon álltam volna? egyiken se... :)

2010. máj. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!