Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mindjàrt itt a félév, és...

Mindjàrt itt a félév, és eléggé elhanyagoltam a tanulást. Matekból 1.75 vagyok, irodalombol 1.86 és töriből is 1.86. hogy tudnék javítani? Vagy hog tudnék motivációt szerezni a tanuláshoz? 11. es vagyok

Figyelt kérdés
2018. dec. 13. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Hogy tudnék javítani? - Tanulással

Hogyan tudnék motivációt szerezni a tanuláshoz? - Ha nem akarsz megbukni, akkor tanulsz.


Nekem is volt 11.-ben osztálytársam aki azt hitte ez valami vicc. Megbukott félévkor, aztán évvégén is. Akkor már nem nevetett mikor a pótvizsgán is megbukott és évet kellett ismételnie. Konkrétan kiiratkozott a suliból, annyira gáz volt az egész szitu, mert egyébként neki volt a legnagyobb arca az osztályból...

2018. dec. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bukástól való félelem elég motiváció anno linkeskedtem nyelvtanból szintén gimi 11 osztály....azt mondta a nyelvtan tanárom pénteken, hogy hétfőn bizottság előtt felelhetek az egész éves anyagból vagy megbuktat....annyira féltem, hogy szombat-vasárnap megtanultam az egész éves nyelvtant és jelesre vizsgáztam egy három fős bizottság előtt Hétfőn :-)
2018. dec. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Volt fél éved, hogy legalább egy kettest összekaparj. Ha idáig nem voltál képes, magadra vess.

Jövőhéten még van iskola, utána karácsonyi szünet, az után ha vissza mentek a suliba még van körülbelül 2 hét zárásig. Hétfőn beszélj a tanárokkal, hogy miből készülj fel a szünet alatt. Ha normálisak a tanárok, akkor adnak pár anyagot (tételt), amire fel tudsz készülni a szünet alatt.

Mivel 11.-es vagy, gondolom 18 körüli lehetsz, tehát már nem vagy annyira gyerek. Szóval a motivációt szerintem tudod, vagy tanulsz, vagy mész dolgozni. Te döntésed.

Azért ha az iskolában odafigyel az ember, otthon szinte csak ismételni kell.

Szedd össze magad, szerintem fogsz tudni még javítani.

2018. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!