Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Biológusként hol lehet elhelye...

Biológusként hol lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Gyerekkori álmom volt mindig is a biológia, a kutatás, de egyszerűen sose mertem elkezdeni. Nagyon pragmatikus szülők mellett nőttem fel, és valahogy rámragadt a gondolkodásmódjuk, hogy valami földhözragadtabbat érdemes választani, hogy nem érdemes ezt a gyerekkori álmot hajszolni, meg talán nem is érdekelt eléggé a fizikai, kémiai része. Az ökológia, állattan, növénytan érdekelt volna mindig is inkább. Viszont így, hogy teljesen másra mentem, úgy érzem, hiába okoskodtam, megöltem a lelkesedésemet, és egyre inkább olyan életútba kerülök, ami teljesen idegen tőlem. Érdemes felnőttként belekezdeni pl. egy biológia szakba? Mennyi az esély rá, hogy nem csak egy gyógyszergyártó cégnél kötök ki, hanem rendes, megbecsült terepi kutató lehetek?
2019. aug. 27. 05:01
 1/3 anonim válasza:
0%
A Mcdonaldsban.
2019. aug. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
TTK-s tárgyakból szokták javasolni a mestert mindenképp és úgy azzal el lehet helyezkedni. A biológia szak nem eredendően büfészak, ki lehet belőle hozni dolgokat.
2019. aug. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyógyszergyárban dolgozom vele. Először kutatóként, most már minőség ellenőrként.:)
2019. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!