Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi középiskola vélemények...

Szegedi középiskola vélemények? :D

Figyelt kérdés
Tömorkény,Radnóti és Deák vélemények?

2019. okt. 6. 11:34
 1/4 anonim válasza:
Attól függően válassz, hogy mik a céljaid. A Tömörkény köztudottan a művészetekre helyezi a hangsúlyt, a Deákról sok mindent nem tudok mondani. Én elfogult vagyok a Radnótival szemben, hiszen én is ide járok. Én nagyon szeretem, a tanárok és a közösség is szuper!
2019. okt. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen 😚
2019. okt. 24. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
A Tömörkénybe semmiképp NE jentkezz! Én oda jártam (most végeztem 2019ben) és gyűlöltem. Kivételezések, megszégyenítések stb folyik ott, de nagyon durván. És nem csak azért mondom mert velem ilyenek voltak, hanem kb a fél osztályomnak ez a véleménye. A tanárok nagyon szemetek, borzasztóan, arra mennek hogy tudnak veled kiszúrni, megbuktatni, sőt akár hogy tudnak kirúgatni az iskolából. 19/L
2019. okt. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,már nagyjából eldöntöttem..a Deákba szeretnék menni :)
2019. nov. 17. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!