Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mikor tudjuk meg...

Szerintetek mikor tudjuk meg a felvételi eredményeit?

Figyelt kérdés
Tavaly se azon a napon hozták nyilvánosságra, amelyik nap ígérték.
2010. júl. 18. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, tavaly egy picit túlterhelődött a szerver, szóval picit nehéz volt 20 órakkor elérni a felvit. Azonban ha szerencséd van, azonnal kapod az SMS-t.
2010. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha igaz az, amit mondasz, és itt eddig senki sem jövőbelátó, akkor most mit vársz?:D Mit írjak? Hogy mégis áttolják július 23-ra?


Egyébként valószínű, hogy 22.-én lesz, mivel akkor lesz a PontOttParty, szóval nem hiszem, hogy bulit rendeznek, de pont meg még nincs. Meg azért ez elég kötött határidő, bár sok mindennel csúsztak. :D

2010. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azt, hogy "szerinted" csúszik e... elég lett volna egy nem hiszem. azért köszi a hangnemet. de mit várok? -.-
2010. júl. 18. 21:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De, tavaly azon a napon hozták nyilvánosságra, amikorra ígérték és tavalyelőtt is.
2010. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De, tavaly aznap volt, mikorra ígérték. És ma is azon a napon lesz. Persze lehet felvi túlterhelődik, de pont ott partyn meglesznek az eredmények, és sm-t is küldenek vmikor.
2010. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. tavaly külföldön nyaraltam, azt mondta a nagyi, hogy egyből ír egy smst, de ezek szerint nem informálódott időben. ezért voltam elbizonytalanodva, de most már a helyén van minden
2010. júl. 18. 21:45
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagymuter el volt alaposan tájolva, még aznap kiderültek a ponthatárok. Slussz poénként elárulom, az ottani nagy kivetítőn én kb semmit nem láttam, de anyám itthon RÖGTÖN tudta nézni a neten plusz később mi is az ott felállított gépeken.
2010. júl. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!