Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a XX. Kerületi Nagy...

Milyen a XX. Kerületi Nagy László Gimnázium?

Figyelt kérdés
Emelt angol, angol Nyek, általános tagozata érdekelne. Közösség, tanárok milyenek? Érdemes-e az angol Nyekre menni? A 0.évben sokat megtanítanak angolból vagy csak lézengés van?

2020. febr. 5. 10:15
 1/2 Milkenginist válasza:

Nos, én még nem járok oda, de mikor mentem oda természetre felvételizni, találkoztam egy régi barátommal, aki most történelmen tanul. A legtöbb tanárra azt mondta hogy jók, csak egy volt akiről azt mondta hogy nem olyan jó. A közösség pedig szerinte jó, de szerintem ott is vannak "kultúremberek", az biztos. Beszélt az iskola termeiről is, de abból nem sokra emlékszek, csak erre a mondatára: "Da Vinci terem: kicsi, csúnya.,, Ha voltál ott te is felvételin, láthattad, hogy az épület nagyon nagy, és az udvara is. Az angol NYekről sajnos semmit se tudok. Remélem ezekkel az infókkal tudtam segíteni! ^-^

Oh, és ha érdekel hogy felvettek-e engem, igen, az emelt szintű angol tagozatra (a 0005-ös tagozatba más nevén, a 9.c osztályba).

2020. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Én végül csak 4.helyen jelöltem meg. (mivel vegyesek a vélemények.) Felvettek az első helyre, így nem megyek oda.
2020. máj. 11. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!