Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 4,29-es átlaggal átvesznek...

4,29-es átlaggal átvesznek egy normalisabb gimnáziumba? Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

10-es vagyok és a Weörösben Sándor Gimiben járok. Maga az iskola kinézete, tanárok és emberek se szimpatikus számomra. Úgy érzem a tanárok nem fognak elég segítséget megadni, hogy olyan suliba menjek tovább amire vágyok. A 2. Ok maga az iskola vezetése

se tetszik. 3.ok az ottani emberek se a legjobbak és évről évre egyre jobban meglátszik (pl a gólyasok). Röviden rengeteg problémám alakult ki amióta oda járok sose gondoltam hogy ilyen pokol helyen lyukadok ki annak ellenére, hogy nem vagyok rossz tanuló és rossz embernek sem tartom magamat.



2020. febr. 7. 17:37
 1/3 A kérdező kommentje:

*9.kerületi Weöres Sándor Ált. Isk. és Gimnázium.

Az gond ha tovább maradok kénytelen leszek magántanárokat felfogadni hogy legalább valamiből tudhassak emeltezni.

2020. febr. 7. 17:41
 2/3 firehawk_3 válasza:
100%
Szerintem átvesznek, mert az nagyon jó átlag, de konkrét sulit nem tudom ajánlani
2020. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Sztem van esély.Próbáld meg mindenképp.

Tanárok közül kivel van problémád? Sztem most nem rossz a a tanári kar.A suli kinézete az tök mindegy sztem, a vezetéssel na azzal nem tudunk mit kezdeni...

2020. febr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!