Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a közlekedésmérnök szak?

Milyen a közlekedésmérnök szak?

Figyelt kérdés

Jövőre már én is továbbtanulok, és főleg a mérnök szakok érdekelnek, annak ellenére, hogy közel sem vagyok tanulós, de a matek-fizika kombinációval sosem volt bajom, ha épp nem marhaságokról volt szó :)

Szóval kicsit leegyszerűsítve : Megéri ezt a szakot választani? El lehet vele helyezkedni? A Zrínyis képzés mennyiben tér el mondjuk a BME-stől?

Köszönöm előre is.


2010. júl. 24. 01:19
 1/3 anonim ***** válasza:
én is így vagyok mint te,jövőre a BME járműmérnökit pályázom meg sztem,imádom a járműveket főleg az autókat,más nem is nagyon találtam ami úgy igazán érdekelne
2010. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na igen, ha valamit mondanom kell, engem is a járművek, a közlekedés érdekel igazán :) Egyébként volt itt korábban egy kérdés, ott valaki eléggé leszólta a BME közlekedésmérnöki szakját, engem kicsit el is tántorított, ezért jutott eszembe a ZMNE, de a Nyíregyházi Főiskola is jó alternatíva lehet, bár ha jól hallottam, az ottani oklevél nemsokat ér, de legalább a suli modern, és szerintem a bulik is gyakoribbak, ami ha koleszos leszek, nem elhanyagolandó :)
2010. júl. 24. 22:15
 3/3 anonim ***** válasza:
igen,de az elit akkor is a BME
2010. júl. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!