Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a középiskolai szóbelire...

Ha a középiskolai szóbelire csak javasolják hogy vigyek füzeteket és ellenőrzőt, akkor nem baj ha nem viszek? Ezért ugye nem fognak kevesebb pontot adni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 29. 13:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha javasolják, szerintem vigyél...

Hivatalosan nem adnak kevesebb pontot, de lehet, hogy másként állnak hozzád. A pontozás szubjektív

2020. febr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes hozzáállás, már a felvételin. :)
2020. febr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Az én sulimban matekból és magyarból van szóbeli tárgyi tudást felmérő felvételi vizsga. A füzetet azért érdemes vinni, hogy még véletlenül se olyan tananyagból kérdezzenek amit Te még nem tanultál. (nálunk a kérdező tanár felcsapta a lányom füzetét és végigzongorázta az idei év tananyagázt, majd kapott még három feladatot)
2020. febr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp vigyél, nálam úgy kezdődött, hogy elkérték az ellenőrzőt és megnézték a magatartás, szorgalom részt.
2020. febr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A honlapra ki volt rakva hogy milyen témákból fognak kérdezni, és arra felkészültem. Szóval nem hiszem hogy fognak olyat kérdezni amit még nem tanultam. Azért nem szeretném vinni a füzeteket mert nem vezettem túl szépen.
2020. febr. 29. 15:46
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülyék a tanárok, egyből lejön nekik, hogy miért nem vitted :)

Ha nincs ott, akkor már csak a képzeletük szab határt annak, hogy milyen trehány vagy.

2020. febr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De ha szinte minden feladatot, kérdést jól oldok meg és szimpatikus vagyok nekik akkor a füzetek hiánya csak nem lesz olyan nagy probléma
2020. febr. 29. 15:56
 8/17 A kérdező kommentje:
Annyira nem csúnyák a füzetek, de szerintem akkor keltenék jobb benyomást ha nem vinném el
2020. febr. 29. 15:57
 9/17 anonim ***** válasza:
De akkor az se, ha trehány a füzet :) Legjobb az egyenesség.
2020. febr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Egyébként az ellenörzőt nem értem mért kell vinni. A félévi jegyeket úgyis látták
2020. febr. 29. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!