Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pótfelvételire, hogyan kell...

Pótfelvételire, hogyan kell jelentkezni? Hol kell beszerezni a nyomtatványt? Ez egységes vagy minden iskolánál más űrlapot kell kitölteni? Állami finanszírozású képzésre is lehet jelentkezni a pótfelvételi eljárásban?

Figyelt kérdés
Az Apáczaira szeretnék andragógia szakra. Vélemények róla? El lehet vele helyezkedni?
2010. júl. 24. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Apáczai? Az mi?

Amúgy látogass el a karok honlapjára, ott már fent van minden.

Vagy majd e-felvin is lehet jelentkezni.

2010. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Arról, ahova jelentkezni akarsz, még nem is hallottam, de pótfelvételinél fel kell keresni az intézmény honlapját, tájékozódni kell, hogy milyen szakon indul pótfelvételi (esetleg állami is indul-e? ritka, de van, úgy hallottam), aztán el kell menni (vagy lehet letölteni) egy űrlapot, személyesen kell jelentkezni 5000 forint ellenében. A többit nem tudom, én is csak utánaolvastam régebben.


A pótfelvételi eljárás nagy része már költségtérítéses szakokra megy, mindössze 1 szakot jelölhetsz meg és tavaly a jelentkezők 90%-a bejutott... :D


Remélem, nagy hülyeséget nem mondtam!

2010. júl. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hatályos jogszabályok miatt pótfelvételin csk és kizárólag költségtérítéses szakokat indítanak.
2010. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, amúgy győrben van. NYME-Apáczai Csere _János Kar
2010. júl. 25. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!