Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bejutok az Andrássyba? (Békésc...

Bejutok az Andrássyba? (Békéscsaba)

Figyelt kérdés
Általánost jelöltem elsőnek, de iszonyatosan hátul vagyok, 206. vagyok a 260-ból 92 ponttal. Egyik barátnőm mondta, hogy két éve felvették az osztálytársát 85 ponttal fellebzés nélkül, ezért reménykedtem, meg mondták, hogy egy millióban fogadnának, hogy felvesznek, de hát nagyon hátul vagyok. Szerintetek?

2020. márc. 27. 14:28
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én ide járok, és egész biztos vagyok abban, hogy bejutsz. Ugyanis az A osztályt többnyire a sokadik helyen szokták megjelölni, így rengetegen fognak kiesni előled. Az utóbbi években pedig egyre inkább csökkent a népszerűsége az általános tagozatnak, tavaly a 175 volt az utolsó felvett tanuló pontszáma. Előtte 160 és az előtt viszont 142 körül, szóval valószínű, hogy felvesznek. A 92 pont pedig egész reális, szóval nyugi! Április végén - május elején kapjátok meg tudomásom szerint az értesítőt, hamar elrepül az idő. Sok sikert kívánok, és nyugi! Ha még van kérdésed, nyugodtan írj privátot! 😊
2020. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!