Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemény a Debreceni Egyetem...

Vélemény a Debreceni Egyetem anglisztika szakáról?

Figyelt kérdés

Milyen nehéz a DE anglisztika szak nyelvészet szakiránya + business english spec. és milyen színvonalú az oktatás? Mennyire van idő mást tanulni mellette (franciát és informatikát)? Egy stabil felsőfokú, C1 nyelvtudás elég, hogy normálisan megértsem az órákat?


A végcél az IT ipar lenne, viszont a matek borzalmasan gyatrán megy, attól tartok, hogy egy proginfón vagy mérnökinfón már csak a matek megtanulásáért vért izzadnék. És akkor még nem is programoztam, nem gyakornokoskodtam... stb. (jópár embertől hallom, hogy ezeknek csak így van értelme, mert olyan gyorsan fejlődik a technológia, hogy az egyetemek nem tudnak lépést tartani).



2020. máj. 30. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Angoltanárin vagyok, kb azok az óráim vannak, mint az anglisztikásoknak, de minden attól függ, hogy mennyire beszélsz jól, mennyire érdekel. Egyébként sok nem okos ember is elvégzi bukdácsolva, de ezt nem ajánlom.
2020. jún. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként, ha jó tanároknál veszed fel az órákat, akkor rengeteget tanulhatsz, az oktatás színvonala nagyon magas szerintem, ha nem a 20 éves éppen végzett mindenkit átengedő kedves kislány tanárokhoz veszed fel
2020. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!