Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik kollégium lenne a...

Melyik kollégium lenne a legjobb választás az ELTE keretein belül?

Figyelt kérdés
Szempont a jó felszereltség, és a társaság, bár nem tudom ez mennyire függ össze a kolival. Melyik van a legközelebb a BTK épületéhez?

2020. máj. 31. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Eleg sok koli van (en is Eltere megyek iden) A Kőrösi Csoma koli btktol kb 20 perc de nagyon felszerelt, eszméletlen modern és lakható, voltam benn

Csak nehéz bekerülni

2020. jún. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2020. jún. 1. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

En a Nandorfejervariba szeretnek bekerulni mert jol felszerelt, es kozel van nekem az egyetem 🙂

A Damjanich utcai koliban szinte lanyok vannak a Barczirol

Kerekesben azt mondta Education egy lany hogy ott bulis elet van.

Az Ajtosi Durerrol nem tudok nyilatkozni, de szamodra a Korosi lenne a legjobb tavolsagban:D nem tudom milyen a pontod, de tenyleg nagyon modern, voltam benn,erdemes palyazni ra

2020. jún. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2020. jún. 1. 17:29
 5/5 anonim ***** válasza:
keress youtube videókat, azokból is kiderül ez-az
2020. jún. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!