Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lesz idén gólyatábor a Corvinu...

Lesz idén gólyatábor a Corvinuson?

Figyelt kérdés

2020. jún. 10. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem lehet tudni, szerintem leghamarabb júliusban derül ki. Amúgy melyik szakra jelentkeztél? Én gazdálkodás és menedzsmentre
2020. jún. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én remélem lesz, szintén oda jelentkeztem (gazdmen) :)
2020. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Remélem elmarad, ha már a diplomosztónkat se tartják meg.
2020. júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló. Én megértem mennyire szar ha a Corvinus nem képes normális diplomaosztót szervezni. Nyolcosztályos gimnáziumban végeztem (ergó nem volt általános iskolás ballagásom) és most 12. végén is elmaradt mindenféle lezárás, a ballagó, meg a bankett is. De ez már a múlt, elveszett, nem tudunk vele mit kezdeni. Viszont nem akarok még többet veszíteni azzal ha elveszik a gólyatábort, vagy egyáltalán majd tanulhatunk végig digitálisan magunkra utalva, hiszen nem fogjuk ismerni a csoport társainkat. Egyébként én is gazdmenre jelentkeztem első helyen (Corvinuson obv) viszont a kermarkkal is kibékülök.
2020. júl. 16. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, ez nem ellened szol. Csak hidd el, az alapszakos diplomaoszton (gazdmen) nem tudtam sajnos resztvenni, vezszerv mesteren pedig elmarad. Sajnos sok mulik az egyetem hozzaallasan is, es sokan nem tartanak fairnek, ha egy nagyszabasu diplomaosztot nem tartanak meg, de egy golyatabort visoznt igen. De nyugi, majd biztos fog titeket ertesiteni az Ocsi :) ők szervezik a golyataborokat meg a golyabalt.
2020. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy így alakult, tényleg. Ennyi év és tanulás után kiérdemeltél volna egy szép, ünnepélyes diplomaosztót. Ez a hülye vírus rengeteg mindent elvett tőlünk eddig is és nem hiszem hogy visszaállnának normálisba a dolgok míg nincs vakcina...
2020. júl. 16. 23:22
 7/7 anonim ***** válasza:
2020. szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!