Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a szegedi...

Milyen iskola a szegedi Tömörkény István Gimnázium?

Figyelt kérdés
Szeretnék iskolát váltani és érdekel hogy mennyire nehéz és milyen tanárok vannak. Jó a közösség? Befogadóak?

2020. jún. 26. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én oda jártam. A tanárok elég merevek, az adminisztratív szigor megvan. A késést komolyan veszik. Az oktatás jó. Minden osztály más, de nálunk minden évben jöttek új osztálytársak, és egyik "új gyerek" sem lett kiközösítve, mindenkinek volt barátja, volt kivel beszélgetni.
2020. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Énis oda jártam. A tanárok tényleg elég merevek. Nekem nem volt a szívem csücske egyik tanár se. Mint minden iskolában itt is vannak jó tanárok is, rosszak is, kedvesek is és nem azok is... Attól függ kiket fogsz ki. Nekem sajnos sikerült elég rosszakat ki fognom. Az oktatás szintén tanárfüggő. Tény, hogy sok jól tanító tanár van ott, de véleményem szerint nagyon megy a kivételezés. Az osztályról viszont énis úgy tudok nyilatkozni, mint az első, mert nekünk is nagyon összetartó volt a közösségünk. Sokan jöttek-mentek, de senki nem volt kiközösítve. A késést meg a sok hiányzást nagyon nem bírják.
2020. jún. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én az osztályomtól függetlenül szerettem oda járni, pedig akkor gyűlöltem. Nekem a tanárokkal kevésbé volt problémám, inkább az osztályom volt nagyon kemény, kiközösítő, volt egy nagy klikk, akik mindenkit kibeszéltek és sajnos olyan volt az osztályfőnököm, hogy képtelen volt ezeket a nézeteltéréseket orvosolni. Amúgy nyilván vannak szigorúbb, keményebb tanárok, de vannak jófejek is, tanulni kell és akkor nem lesz gond.
2020. jún. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3as, nem jártunk véletlenül egy osztályba? :D
2021. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mikor ballagtál :D
2021. febr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2017
2021. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!