Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az Ócsai Bolyai János...

Milyen az Ócsai Bolyai János Gimnázium? Nehéz a nyelvi osztályba való szóbeli?

Figyelt kérdés
Ősszel leszek nyolcadikos és más most nagyon izgulok a jelentkezés, a felvételi és stb. dolgok miatt. Örülnék, ha leírnátok a véleményetek a gimnáziumról, emellett azt is, hogy általánosságban mennyire lehet nehéz a szóbeli. Esetleg, ha nem baj, akkor a vicces/jó/rossz élményeteket/tapasztalatotokat is leírnátok a gimiről? Előre is köszi a válaszokat :)

2020. jún. 29. 19:06
 1/2 anonim válasza:

Én oda járok, de nem a nyelvi osztályba, szóval a szóbeliben nem tudok segíteni 😅

Én nagyon szeretem a sulit, jófejek a tanárok is, sokkal jobban szeretem mint az előző iskolámat.

Egyébként ne izgulj a felvételi miatt, én nagyon féltem hogy nem vesznek fel, de simán fel vettek nem is utolsó helyen.

2020. júl. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egyik ismerősöm jövő tanévben már oda fog járni.

Tudnátok mostanról is mesélni?

febr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!