Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci Egyetem Gazdaságtudom...

Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi karán hogyan tudok átsorolni állami támogatott nappali képzésből, államilag támogatott levelezőire?

Figyelt kérdés

Most adódtak egyéb gondjaim és sokkal célszerűbb lenne, hogyha az egyetemet levelezőin tudnám elvégezni. Amennyit lehet tanulnék mellette és jól teljesítenék, de például a munka is fontos lenne Ezek pedig a napokban derültek ki, hogy változott a terv, január/februárban ezt még nem tudhattam.

Van ötlet, hogy kinek írjak és mit, esetleg kivel vegyem fel a kapcsolatot?


Köszönöm!


2010. aug. 2. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
TO, ott mindent tudnak...
2010. aug. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez nem megoldható,de azért lehet próbálkozni.Hívd fel a TO-t.
2010. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat, de mi az TO? Tanulmányi osztály? Megpróbálom majd holnap, hogy megkérdezzem, hogy mit tegyek.


Köszönöm! :)

2010. aug. 2. 23:35
 4/8 A kérdező kommentje:
Tud valaki adni hozzá linket, hogy mi a telefonszámuk? Kerestem, de most nincs meg. :(
2010. aug. 2. 23:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy a levelező képzés ma már csak költségtérítéses formában folytatható. Kérdés: Mennyit tudsz keresni a munkáddal? Megéri-e neked a félévente kifizetett 100-200 ezer forintos tandíj?

(Bár, ha jó keresel akkor semmi probléma.)

2010. aug. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Cím: 3515 Miskolc-Egyetemváros

Telefon: +36 46 565-111 begin_of_the_skype_highlighting +36 46 565-111 end_of_the_skype_highlighting

Fax: +36 46 562-471

E-mail: reknelly@uni-miskolc.hu

2010. aug. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos én is így láttam a felvételi tájékoztatóban és a felvin is, hogy csak költségtérítésesen indul és szerintem akkor kb. annyiba jönnék ki levelező költségtérítésessel, mint államilag támogatott kollégiummal + könyvek, sőt, lehet, hogy az utolsó olcsóbb. Köszönöm a válaszod. :)
2010. aug. 3. 20:24
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az elérhetőségeket is! :)
2010. aug. 3. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!