Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen Szegeden a Tömörkény?

Milyen Szegeden a Tömörkény?

Figyelt kérdés
Milyen Szegeden a Tömörkény? Előre is köszi a válaszokat

2020. júl. 19. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Attól függ milyen szakra szeretnél menni, jó tanárokat fogsz-e ki. Nagy általánosságban..? Sok a füves.
2020. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Tömörkény az Csongrád megyében egy kis falu.
2020. júl. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Humán szakra vettek fel
2020. júl. 19. 17:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Az oktatás többnyire jó, bár ha humán szakos leszel akkor lesz kötelező latin órád, ami szívás és elég haszontalan. A légkör merev, a késéseket komolyan veszik.
2020. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

A latin minden, csak nem haszontalan. Rengeteg ismeretlen szót tudok értelmezni amit még életemben nem hallottam, a latinnak hála.

Az egyik leghasznosabb dolog, ha más nyelveket is akarsz tanulni. Igaz nem beszélik, de segít megérteni miket beszélnek, ha külföldön jársz.

2020. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. júl. 20. 06:57
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Az első válaszoló a szívemből szólt. Részvétem hogy oda vettek fel.
2020. júl. 22. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én oda jártam, az első évet még fogjuk rá, hogy szerettem, mert új volt, de a maradék 3at utáltam:D

Tanárok közül is van jópár, akiket biztosan nem engednék az iskola közelébe, de ez a klikkesedős, "nagyonmenőnekhiszemmagam" közeg kiábrándító. Viszont még mindit jobb hely, mint a Deák.

Ha normális suliba akarsz járni, inkább a Radnótit/Ságvárit javaslom:D

2021. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!