Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Soproni Egyetem Lámfalussy...

Soproni Egyetem Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Karáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mennyire értékes az itt szerzett diploma? Mennyire színvonalas az oktatás? Levelezős mesterképzésről lenne szó (munka mellett).

2020. júl. 28. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
A Soproni Egyetem is alapítványi kezelésbe került. A Soproni Egyetemért Alapítvány kuratóriumának elnöke Csányi Sándor, az OTP Bank Nyrt. elnök-vezérigazgatója,szóval nem hiszem, hogy gagyi sulit akar.
2020. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én a Soproni Egyetemre járok, közgazdász mesterre szintén levelezőn. Az alapszakomat Budapesten végeztem, ahhoz képest egy más világ, teljes felüdülés. Emberként viselkednek veled a tanárok, segítőkészek a To-n, kiváló kutatómunka folyik és hatalmas koponyák oktatnak. Most fogok végezni januárban és azt kell, hogy mondjam, hogy büszke vagyok arra, hogy ide járhattam. Nagyon tudom ajánlani!
2021. jan. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ajánlom! Nagyon jó csapat volt nálunk mesteren ott. Oktatók és hallgatók részéről is. Kapcsolatokat nagyon jól lehet építeni a Lámfalussy Karon szerintem. Igen... nem egy pesti egyetem, nem "tömegtermelés"... inkább egy felsőokatási műhely! Nem a futószalagos diplomagyártás az alapvelv.
2021. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vidéken talán a legjobb közgazdászképzés így visszatekintve... de lehet, hogy néhány fővárosit is verne...
2021. júl. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2 mestert és egy posztgradot végeztem ott :) 1 nappali 2 levelező. ajánlom!
2021. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én örülök, hogy ott tanulhattam :) és erre igazán csak évekkel később jöttem rá... én azt hittem, minden egyetem olyan, mint a Soproni, de hát nem... :)
2021. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most kezdem a második hónapot, eddig jó választásnak tűnik :)
2021. okt. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Másodéves vagyok (nappalin), nagyon szeretem. :)
2022. ápr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én levelezőn vagyok elsőéves most (gazd.men. BA)! Ajánlom! Odafigyelnek ránk, úgy érzem. Illetve sok a fiatal, de mégis magasan kvalifikált, országosan elismert oktató.
2022. dec. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!