Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén tényleg maguknak kell...

Idén tényleg maguknak kell felvenniük a tárgyaikat az első éveseknek?

Figyelt kérdés

2020. szept. 2. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
99%

Eddig is így volt, legalábbis ETSZK-n. Tárgyfelvételnél nyomj felül az ajánlott félévre, aztán az összes első félévre kiírt tárgyat vedd fel.

Ha valahol gyak van, ott az előre megadott csoportba vedd fel magad, ezt elvileg a coospacen már elküldték.

2020. szept. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
SZTE-n mindig is így volt, legalábbis én is magamnak vettem fel a tárgyakat 4 éve elsősként.
2020. szept. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Érdekes nekem anno 10 éve alap volt hogy elsősöknek mindent felvesznek előre.

Nem egy nagy kunszt mert modelltanterv és amúgy is mindenki az első féléves modelltárgyakkal kezd.


Most meg megint egyetemista vagyok és mindent magamnak kell már első évesként is.

Ami azért jó mert felvettem olyan C tárgyakat amik csak 4. félévben ajánlottak én meg felvettem most elvégre előkövetelmlnye nincs...

2020. szept. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
#3-as az marha jó, attól, hogy egy tárgynak nincs előfeltétele még nem azt jelenti, hogy fel is kell venned. Valószínűleg pár ember szívhatja miattad a fogát, hogy nem jutott be arra a tárgyra, mivel elfogyott a hely, pedig neki kötelező lett volna felvennie, de te elvetted előle a helyet. Grat, azért lehetne arra is gondolni, hogy miért is vannak ezek a szabályok. Na mindegy, ez a fenti rosszallás, csak a kötelező és kötelezően választható tárgyakra vonatkozik, ha szabadon választhatót vettél fel (bár azoknál nem írnak félévet), akkor tekintsd tárgytalannak a fentieket.
2020. szept. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem teljesen ide vág de elsős vagyok és nem tudom aktiválni a félévemet. Van valami tippetek? Az egyetemen már beoratkoztam de a neptunos beiratkozásnál nem mutat 1 félévet se amire be tudnék iratkozni
2020. szept. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem folyamatosan azt írja ki, ha fel akarok venni egy tárgyat, hogy “tárgyfelvétel nem sikerült a tárgyhoz kötelező kurzus választani” ez mit jelent?
2020. szept. 2. 13:35
 7/9 anonim ***** válasza:
6%

", mivel elfogyott a hely, pedig neki kötelező lett volna felvennie, de te elvetted előle a helyet. "


Hát erre én szerinted milyen magasból szarok? Aki kapja marja.

2020. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Remélem majd veled is így kibsznak, nem mondom, hogy mit gondolok az ilyen gyökerekről, mert az oldal adminjai bannolnának, de megnézheted majd magad, hogy a felsőbbévesek mennyire fognak segíteni. Nyomorék vagy!
2020. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%

"hogy a felsőbbévesek mennyire fognak segíteni. Nyomorék vagy!"


Nos, magasból leszarom én a felsőbb éveseket, már van egy Bsc + Msc képzéspárom , most kezdek egy újabb Msc-t. Marhára félek én a felsőbb évesektől.

A szakmai gyak majdan helyben is végezhető, és én fogok Msc hallgatóként a Bsc hallgatóknak szemináriumot tartani.

Nagyon félek ám tőlük.

2020. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!