Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek a nagy focimeccs...

Szerintetek a nagy focimeccs után lesz online oktatás?

Figyelt kérdés
Orbán azt mondta, hogy nem áll le Mo. semmiképp, csak ha emelkednek a halálozási számok, de ma már 8an voltak... Szerintetek lesz még ebben a tanévben egyszerre minden sulinak online oktatás, vagy csak pár osztálynak?

2020. szept. 16. 20:18
A kérdező szavazást indított:
Igen, lesz októbertől
Lesz, novembertől
Lesz decembertől
Egyéb
Nem lesz
40 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Mi köze az iskolának a focimeccshez? Amúgy nem lesz távoktatás, elmondták ezerszer!!
2020. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem értem honnan veszitek, hogy októbertől lesz. De el lett mondva, hogy országos zár nem lesz. El kell fogadni. Egyébként nem unjátok még? Minek kell minden nap feltenni ugyanazt a kérdést?
2020. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
2-es nekünk az iskolában egyfolytában azt mondják (a tanárok is) hogy befognak zárni az iskolák, de nem tudom honnan veszik.
2020. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Ők is Mindent Is Előre És Mindenkinél Is Jobban Tudó Pedagógusok.
2020. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
#1: Azért nem zárják be a Szuperkupa döntője előtt, mert kissé álszent lenne iskolákat úgy bezárni hogy nyílt kapus nemzetközi focimeccset meg megtartunk.
2020. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Attól függetlenül, hogy én sem szeretnék online oktatást (nekem egyetem van, de tavasszal is azt zárták be először), a kormány szavára nem kell sokat adni. Márc 13-án reggel még nem terveztek iskolabezárást, aztán este féltízkor mégis ott ültünk a TV előtt és vártuk az előre beharangozott nagy bejelentést, hogy mi lesz (anya iskolában dolgozik).
2020. szept. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Hát szerintem most is lesz majd egy "nagy " bejelentés úgy okt közepe végén.
2020. szept. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az még messze van, szerintem előbb is lesz...
2020. szept. 17. 12:53
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lesz!!
2020. szept. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Tarthatatlan lesz még a hibrid oktatás is, ha ilyen ütemben fog terjedni a vírus.
2020. szept. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!