Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Oktáv felnőttképző tanfolya...

Az Oktáv felnőttképző tanfolyamaival kapcsolatban szeretnék érdeklődni, hogy bárkinek van e bármilyen tapasztalata az iskolával kapcsolatban?!

Figyelt kérdés
Itt is feltettek már pár kérdést, de mindig konkrét tanfolyamra kérdeztek rá. Pozitív ill. negatív tapasztalat esetleg valakinek?

2020. okt. 12. 11:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, én szállítmányozási és logisztikai ügyintézőit csináltam náluk, két éve, ami negatív volt, az az, hogy azt ígérték, hogy legfőképpen szombaton lesz az oktatás, pénteken nem nagyon, ennek ellenére jó pár alkalommal tették péntekre is, de a jelenlétet nem követik nyomon. A vizsga olyan volt, mint egy szabadfoglalkozás, aki ott volt, átment, írásbelin és szóbelin is, simán lehetett puskázni, meg összedolgozni, szóbelin se vártak el sokat, sőőőőőt, fizetni lehetett egyben és részletre is, én az előbbit választottam, ez úgy volt, hogy belevették a vizsgadíjat is. Oktatók maximálisan segítőkészek voltak, különösebb gond nem volt, összességében pozitív.
2020. okt. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!