Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE-n NG-n a levelező hogy...

BGE-n NG-n a levelező hogy működik?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, péntekenként és szombaton vannak órák, viszont kötelező pénteken bejárni?


Azt esetleg tudja valaki, hogy az angol nyelvű levelező miben tér el a magyar levelezőtől (a nyelven kívül :D)



2020. okt. 21. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:
51%

Nappalin csináltam, de az angol annyiban tér el a magyartól hogy mások a tanárok, emiatt eltérő lehet az oktatás, ki mit tart fontosnak ugye. Magyaron tudsz választani hogy kihez veszed föl, angolon csak 1 tanár van, jó esetben 2, ez nem olyan jó. Egy nagy eltérés hogy mi angolszász könyvelést tanultunk, nem magyart. Angolon jóval kevesebb tárgy van. Magyaron sok szabadon választható tárgyad van míg angolon szinte semmi, mindenki ugyan azt tanulja.


Az hogy mennyire kötelező levelezőn bejárni, nem tudom. Van akivel lehet beszélni, van akivel nem, de levelezősökkel szemben lazábbak, mivel levelezőn eleve az anyag 50-60%-át adják csak le, és azt is tudják a tanárok hogy okkal vagy levelezős, na. Nappalin nem igazán lehet lógni, vagyis lehet, de az olyan is.

2020. okt. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!