Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány évesen kezdtetek először...

Hány évesen kezdtetek először dolgozni és mi volt az első munkahelyetek?

Figyelt kérdés
Én most 21 éves vagyok érettségi után dolgozni mentem egy boltba kaptam munkát eladóként és ez el is vette a kedvem a munka világától :D 1 évig dolgoztam ott most felmondtam és tanulok hogy felvegyenek egyetemre

2020. nov. 8. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Diákmelóztam már legláis kor előtt is feketén, és utána legálisan is egész gimi alatt.

Végül az egyetem mellett végig du-este és hétvégén, végül levelezőn fejeztem be és végig mellette főállásban.

Minél többet tanultam, annál jobb melóim lettek, 27 évesen saját vállalkozást kezdtem és most ezt csinálom.

Nem bánom, megtanultam a munka és a tudás értékét és nincs olyan élethelyzet, amit ne oldanék meg.


Csak javasolni tudom a munkát, képet ad, erőt ad, kitartásra tanít, és rájössz, hogy a fáradtság nem egy kétállású dolog, hanem egy skála, és mindig bírsz többet és jobban csinálni. Jellemet formál.

2020. nov. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudom hogy ciki de én 22 évesen dolgoztam először, most egyetemre járok külföldre, várhatóan majd ha kijártam vállalkozást indítok csak majd először meg kell rá keresni a pénzt.
2020. nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gimnazista korom óta. Mára teljesen kiégtem. Gyári meló
2020. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
14 voltam és pékségben kezdtem először
2020. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!