Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Esztergom környékén lévő iskolák?

Esztergom környékén lévő iskolák?

Figyelt kérdés

ESZC Bottyán János Technikum


ESZC Balassa Bálint Gazdasági Technikum


Zsigmondy Vilmos Gimnázium


Árpádházi Szent Erzsébet Gimnázium


Géza Fejedelem Ipari Szakgimnázium


Ezekről kérnék véleményeket, az eddigi ehhez kapcsolódó kérdéseket mind elolvastam.



2020. dec. 20. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ex-Bottyános vagyok...sikeresen kijártam, de az utolsó évben nagyon vártam a végét már. A szakképzés az, ami miatt ezt mondom. Van 1-2 normális tanár az infósok közül, de sajnos nem ők vannak többségben. Persze ez elmondható az ország legtöbb szakgimnáziumáról, sőt még egyeteméről is, ahol van informatikával kapcsolatos szak, de ez már egy másik lapra tartozik. De még annyit hozzáteszek, hogy sikeresen megutáltatták velem az informatikát, bár megérte, mert legalább tudtam, hogy mit ne válasszak felsőoktatásban.


A többi tárggyal egyébként nem volt probléma, mint például matek, magyar stb. Ja, és az angol miatt is megérte oda jelentkeznem. Nyelvi előkészítő is volt (gondolom még most is van), és ezáltal sikerült nyelvvizsgát szereznem. Szóval röviden összefoglalva: szakképzés gyenge (nem feltétlenül az iskola tehet róla), egyébként más tárgyakból hozza az elvárásokat.

2020. dec. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A közösség milyen volt? Elég nehezen illeszkedek be szóval ettől is eléggé félek. Vegyészetis leszek ha oda megyek, az inforól szinte mindenki rosszakat mond. (nem alaptalanul)
2020. dec. 20. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem volt gond a közösséggel, aki esetleg nem való a suliba, azok 1-2 év után otthagyták, de velük sem volt különösebb probléma. Én jobban éreztem magamat a Bottyánban, mint általános iskolában.


Vegyész szakról nem tudok mit mondani, akkor indult az első évfolyam, amikor én már végzős voltam talán, ha jól emlékszem.

2020. dec. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!