Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a budapesti...

Mi a véleményetek a budapesti Eötvös Gimnáziumról? Milyenek a tanárok, programok, osztályközösségek? Van gólyatábor? (Milyenek a tornatermek? A kicsi kinti sportpálya milyen?) Most vagyok 8.-os, már megírtam a felvételit.

Figyelt kérdés

2021. febr. 6. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
És hány pontos lett?
2021. febr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
91 pontot írtam.
2021. febr. 6. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ügyes vagy, gratulálok! Én ide járok, a tanárok kedvesek, segítőkészek, okosak, felkészültek és jóindulatúak.

A diákok többsége remek, mindenki nyitott, befogadó, szociális, tele van különböző emberekkel, így mindenki megtalálja a maga társaságát. A programok (ha nincsen covid, haha), sokszínűek és gyakoriak, az Eötvös-napok ami ősszel szokott lenni minden diák kedvence, és a Tavaszi fesztivál is zseniális.

A gólyatábort semmiképpen se hagyd ki, bárkivel beszéltem, mindenki imádta.

2021. márc. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Basketballgirl ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy aktuális-e még, de azért így a jövőbeli érdeklődők kedvéért mindenképp leírom:))

Elég sok mindent kérdeztél így egyben, szóval kicsit szétszedem, hogy jobban érthető legyen.


- tanárok: kedvesek, segítőkészek, figyelik az igényeket/érdeklődést, szakmailag is profik, nagyon alapos tudást adnak. Nyilván itt is vannak kivételek, de összességében nekem nagyon pozitív tapasztalatom van velük


- diákok: nagyon sokféle diák jár ide tehát mindenki megtalálja a maga társaságát, jó képességüek, nyitottak és az idősebb diákok is aranyosak a gólyákkal is, nincsen lenézés meg ilyesmik (legalábbis én nem tapasztaltam ilyet)


- programok: rengeteg van, de tényleg (ha a covid nem szól közbe persze) a gólyatábort tényleg ne hagyd ki, nagyon meghatározó élmény és olyan ismeretségekkel-barátságokkal tudod kezdeni az évet, hogy már nem kell ezen stresszelni. Sokféle szakkör van, Eötvös-napok, Tavaszi fesztivál stbstb. Nézd meg a honlapot esetleg ha érdekel, elég sok infó van fent.


- közösségek: nyilván egy osztályközösséget nem lehet előre kiszámítani, de én ezzel kapcsolatosan is csak pozitívan nyilatkoznék. Óriási hangsúly van az évfolyam és iskolaközösség építésén, így ha esetleg valaki nem is találja meg a helyét a saját osztályában akkor is rengeteg lehetősége van barátokat szerezni. Sok a bontott kiscsoportos óra, többször más osztályokkal is keverve.


- helyszín/épület: a helyszín biztonságos, rengeteg programlehetőséggel, jól megközelíthető. Az épület jó állapotban van, a termeket az osztályok dekorálhatják. Három tornaterem van plusz az udvar, egy nagy csarnok lelátókkal és két kisebb benti. A kinti udvart nem használjuk sokszor tesin, hiszen arra nyílik sok terem ablaka és emiatt csendesnek kell lenni. Többnyire diákok szokták használni a szünetekben inkább.


- véleményem: szerintem már az előzőekből lejött, de nagyon imádom csak ajánlani tudom:)))


Ha van bármi kérdés írj nyugodtan!

2021. ápr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!