Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha Budapesten tanulok, akkor...

Ha Budapesten tanulok, akkor ott kéne építesz irodában gyakorlatot csinálni, vagy mehetek akár én Pécsre is? Vagy ott a pécsi egyetemistáknak van előnye? Vagy ez nem lényeg?

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol. Gondolj arra, hol kényelmesebb. Például, amikor a gyakorlat lesz, nyár lesz, és alapból otthon (Pécsen?) lennél? Akkor jobb lenne ott. Továbbá, ha ügyes vagy a gyakorlaton, talán később alkalmaznának, szóval jobb olyan városban csinálni, ahol később szívesen élnél.
2021. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Párom is Budapesten tanult, de a gyakorlatot vidéken ( éppen pont Pécs) csinálta . :)
2021. febr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat!

Azt hittem valamiért, hogy talán ott "illik" gyakorlatot végezni, ahol tanulok, bár nekem Pécs csupán szimpatikus város es csak emiatt gondolkoztam rajta. Bár tény, hogy közelebb van, mint Budapest.

2021. febr. 25. 17:29
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Vidéki építész mérnöki karrier Pécsett. Ez mèg a gyenge fizettségű alkalmazotti építész létnél is xarabbul hangzik.
2021. febr. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4-es Mi a gond Péccsel? Érdekel.
2021. febr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem csak annyi, hogy nem ny Mon vagy Budapest környéken van, hanem nagyon vidéken elég gyenge lábakon álló iparral. De persze ezt ki hogyan látja.
2021. febr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!