Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kb. mik lehetnek egy szolfézs...

Kb. mik lehetnek egy szolfézs felvételin?

Figyelt kérdés
Holnap és holnapután megyek zenei felvételikre és mind a kettő gimnáziumban vannak szolfézs feladatok amiket meg kell csinálni. Sajnos sehol sem találok olyan feladatokat amikkel tanulhatnék rájuk. Tudtok esetleg linket küldeni vagy eltudnátok mondani, hogy kb. milyen feladatokból készüljek fel? Nagyon fontos!!

2021. márc. 2. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Éy ez csak most jutott eszedbe? Nem sieted el... 😂
2021. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Menj a váciba oda mindenkit felvesznek plusz a torna tanár minden évben rámászik valakire.
2021. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 A legtöbb dolgot tudom mert 8 éve járok zenei osztályba és még azon kívül is jártam különórára és van szolfézs vizsgám meg minden tehát valószínű menni fog így is csak átakartam nézni még pár plusz feladatot.
2021. márc. 2. 21:39
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 Miért akarnék ilyen iskolába menni? Nem félek attól, hogy nem vesznek fel a kiválasztott gimnáziumaimba :) tudom viszonylag jól a tananyagot és a pontjaim sem rosszak annyira, hogy ilyen iskolába keljen mennyek. Amúgy is már egy honapja levannak adva a jelentkezési lapok.
2021. márc. 2. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!