Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemekre csak "zseniket"...

Egyetemekre csak "zseniket" vesznek fel?

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 20:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az érettségi alapján megy a felvétel, nem IQ-teszt alapján! :D De sajna az érettségi sem érettség alapján.
2008. dec. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
egyetemre könnyű bejútni, de nehéz diplomával kikerülni.
2010. jan. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sajnos egyre lejjebb süllyed a felsőoktatás, ma már szinte mindenkinek lehet diplomája. Nézd meg a költséges képzéseket, nevetségesen alacsony a legtöbb szakon a ponthatár= ha apucinak anyucinak vastag a pénztárcája, tudja fizetni a féléveket, akkor ma már sajnos bárkiből lehet egyetemisra. Más kérdés persze, hogy elvégzi-e az illető vagy sem.
2010. júl. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki fizetésesen van, nem biztos, hogy be is fejezi az egyetemet. A fizetősöket is úgy elvágják, mint az államilag támogatottakat. Én ingyenesen vagyok, de már unom, hogy mindenki csak anyucit meg apucit dicséri amikor pénzről van szó. Nem tudom kedves utolsó, hogy te hol jász egyetemre, de itt ahol én járok sok embert fel tudok sorolni kapásból, akik nem fognak kapni diplomát. Nameg egy csomóan ott is hagyták.
2010. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!