Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Német nemzetiségi...

Milyen a Német nemzetiségi gimnázium kollégiuma?

Figyelt kérdés

A fő kérdés a konyha felszereltségével kapcsolatos. Azt tudom, hogy a szobákhoz jár hűtő, de a tanulók által használható konyharészen mi található? Csak mikró vagy gáz- vagy villanytűzhely is? Illetve hogy a kollegiumban bent lehet-e maradni hétvégére?


De ezeken kívül minden más infót is szívesen fogadok. A válaszokra majd megy a zöld kéz ^^



2021. ápr. 11. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem laktam a koliban, úgyhogy nem tudok mindenre válaszolni, de...


- nem lehet bent maradni hétvégére, pénteken ki kell cuccolni és hazamenni. Ha jól emlékszem elég korán is, főleg a szünetek előtt. Az egyik barátnőm kolis volt, és egy csomoszór az összes cuccával flangáltunk a városban, mert elég hamar ki kellett cuccolnia :P


Azt kell tippeljem, hogy nincs tűzhely, mert nem rémlik, hogy főzöcskéztek volna, inkább csak az rémlik, hogy az otthoni kajákat mikrózták, de ugye kolisként, ha menzás vagy, jár vacsi is.


Úgyhogy bocsi, konyhában nem tudtam sokat segíteni :/


Annyit tudok még, hogy 2-3 szobára jut 1 fürdő, tehát blokkok vannak. Nem kolis nem mehet fel a koliba, de az alsó szinten (ebédlő, társalgó) azért maradhat.


Sajnos sok DNG-st én nem láttam itt gyk-n, de azért szurkolok, hátha tud még más is segíteni :)

2021. ápr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már ez is sok segítség volt.
2021. ápr. 12. 00:22
 3/3 A kérdező kommentje:

Azoknak, akik később esetleg visszanézik a kérdést:


A diákok pénteken délután 17 óráig elhagyják a kollégiumot (hazautaznak) és csak vasárnap 17 óra után érkezhetnek vissza.

A kollégiumban hétköznap, tanítási időben 8 és 13 óra között diákok nem tartózkodhatnak, iskolában vannak. Ilyenkor kollégiumi nevelőtanár sincs az épületben.

A diákok számára két konyha áll rendelkezésre, ezek villanytűzhellyel, mikrohullámú sütővel, vízforralóval, szendvicssütővel vannak felszerelve.

2021. ápr. 23. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!